ПРОСТО. ШВИДКО. СИЛЬНО. НАДІЙНО.

Спартан: покращуємо ефективність засобів захисту рослин

лінія

Шановні Партнери!

Незважаючи на те, що травень та перша декада червня були досить дощовими, все таки більшість агрономів та сільгоспвиробників скаржаться на нерівномірні опади, що коливались від незначних до надмірних. Звідси розгортається величезний клубок проблем, починаючи від розвитку та поширення хвороб, активного росту бур’янів, закінчуючи проблематичним виходом техніки в поля та підбору часу для внесення пестицидів. Проте дана ситуація спостерігається не на всій території України, наприклад, південні та деякі центральні райони страждають від недостатнього зволоження та посушливих погодніх умов, що в свою чергу також негативно може сказатись на майбутньому врожаї.

За даними прогнозу Укргідрометцентру, середня температура червня-липня буде на 1-2 градуси вище середніх багаторічних значень, а максимальна температура повітря може сягнути 39°С. Також передбачаються сильні дощі з грозами, град, шквали, а подекуди навіть смерчі.

Виходячи з цього, слід серйозно віднестись до правильної системи захисту, а зокрема внесення пестицидів. Адже за таких умов значно знижується ефективність діючих речовин, а то й взагалі може прирівнятись до нуля. Велику увагу потрібно приділити якості води для обприскування, оскільки вона має бути чистою, не жорсткою, з оптимальним рівнем pH 4-6,5, так як за загальним правилом, гербіциди, інсектициди та фунгіциди  працюють найкраще в злегка кислій воді. Формула Спартану здатна підтримувати сталий рН-розчину, навіть після додавання п’яти і більше препаратів та мікродобрив, без зміни рН розчину і ефективності їх дії.                                                                                                                                                     

Напевно, кожен з нас стикався з проблемою контролю лободи білої, адже за роки регулярних гербіцидних обробок, їй вдалось виробити резистентність, за рахунок наростання захисного шару епікутикулярного воску, і з кожним роком він стає дедалі щільнішим і товстішим. Так як Спартан має властивість швидкого проникнення (це забезпечує ксилемне, флоемне поширення та рух діючої речовини в рослині), з якою навіть перерослі й стійкі бур’яни не є проблемою, потрібно лише  30 хвилин для того, щоб  препарат повністю потрапив у рослину і почав діяти. Також, особливо звертаємо Вашу увагу на те, що більшість засобів захисту рослин та мікродобрив при високих температурах та надмірному зволоженню в навколишньому середовищі мають низьку ефективність, а то й втрачають її взагалі. І тільки використання ад`юванту Спартан гарантує якісне застосування препаратів, та відмінний результат, навіть при відносній вологості повітря від 45 до 95%.

Тому  для покращення ефективності застосування препаратів та зменшення об’ємів використання води, якої спостерігається великий дефіцит в регіонах, ми рекомендуємо використовувати багатофункціональний ад`ювант Спартан при всіх хімічних обробках  вегетуючих культур.

Також в нашому асортименті наявні високоефективні добрива німецького виробництва Нутрі-Файт Магнум С (фосфор у формі фосфіту) та Ман Топ (рідкий швидкодоступний марганець)  для позакореневого підживлення.

Встигніть придбати дану продукцію за зниженими цінами!

Для більш детальної інформації телефонуйте за номером +38 (044) 205 33 41

Дані продукти поки є в наявності на наших складах, які можемо швидко доставити на Ваші підприємства.

Сподіваємось на Ваше позитивне рішення та на плідну співпрацю.  

Використання матеріалів, розміщених на сайті компанії «Агріматіка» дозволяється лише за умов погодження ТОВ “Агріматіка” та прямого посилання на http://agrimatika.com.ua/  або безпосередньо на адресу матеріалу на сайті. У разі відсутності посилання на використані матеріали, для правопорушників передбачається застосування заходів юридичної відповідальності.

Буклет для ознайомлення з продуктом