ПРОСТО. ШВИДКО. СИЛЬНО. НАДІЙНО.

Спартан

Буклет для ознайомлення з продуктом

   спартан 1

 

Нова технологія застосування ад’ювантів для засобів захисту рослин

КАНІСТРА СПАРТАН

Основні властивості:

 • Проникність і глибина дії препарату Це ті якості, які забезпечують ксилемне, флоемне і загально рослинне поширення та рух діючої речовини в рослині, з якими навіть перерослі й стійкі бур’яни не є проблемою.

ПРОНИКНГЕННЯ


 • Електростатичне прилипання/адгезія – революційне рішення в сфері ад’ювантів. Внаслідок меншого поверхневого натягу розчину, явища адгезії, крапля без перешкод поширюється по всій поверхні рослини, і досить сильно тримається на ній.

адгезія


 • Пом’якшувач робочого розчину – жорстка вода і якість засобів захисту рослин є основною причиною випадання в осад, і низької ефективності діючої речовини препаратів на об’єкт застосування. Як наслідок, ми отримуємо не тільки низьку ефективність, але й осад суміші катіонів+ і аніонів- з діючою речовиною,  що є причиною забиття форсунок та фільтрів обприскувача. Спартан® дезактивує катіони кальцію (Са2+), магнію (Mg2+) та заліза (Fe3+).

  пом'якшувач


 • Зменшує випаровування – уповільнює процес випаровування засобів захисту рослин, суттєво зменшуючи летючість препаратів, та фотодеградацію, яка виникає від згубної дії сонячного проміння. Препарати не лишаються на поверхні листка, швидке проникнення усуває цю проблему.

 • Дозволяє працювати в туман і по росі – «Спартан®» дозволяє внесення засобів захисту та мікродобрив у вечірні години та рано- вранці за мінімальної роси та повітряно-крапельної вологи.

робочий розчин


 • Відсутня токсичність для рослин. «Спартан®» не має фітотоксичності, і не завдає шкоди для рослин. При застосуванні препарату відповідно до вимог та рекомендацій, шкода для культурних рослин відсутня. Препарат не має обмежень ні в видових, ні в часових рамках.

 • рН-буферезація: формула «Спартану®» здатна підтримувати сталий рН-розчину, навіть після додавання п’яти і більше препаратів та мікродобрив, без зміни рН розчину і ефективності їх дії.

робочий розчин 2.jpg


планета

 • «Спартан®» – це неіонний ад’ювант на основі алкоксильованої хімії жирних амінів.
 • «Спартан®» застосовується для покращення прилипання (адгезії), змочування, проникнення, стійкості до опадів засобів захисту рослин, та мікроелементів.
 • «Спартан®» володіє буферною дією в усіх типах води.

Хімічний склад

склад


Допустимий період для обробки зі «Спартан®» (з урахуванням відносної вологості повітря)

вологість1


Вплив Спартан® на pH середовище

пш

 • Навіть при перевищені рекомендованої норми застосування в десятки разів, рН-розчину знаходиться в оптимальних для засобів захисту рослин  і мікродобрив межах.

увага

Швидка проникність

круг 2                   круг1

 Вже протягом 30хв. препарат повністю проникає в рослину


Функція проникнення   

Вплив на поглинання 2,4 Д   

поглинання

Візуальний метод оцінки за зовнішніми ознаками

Оцінка через 4 години після обробки

бентазон

активність

 • Спартан виявив найвищу гербіцидну активність бентазону вже протягом перших годин після обробки

Норми внесення

норми

Інструкція по приготуванню робочого розчину

 1. Заповнити водою бак оприскувача на 100%;
 2. Додати “Спартан” в бак (згідно запланованої операції обприскування — 0,1% «Спартану» на 100л води/1га. А в разі застосування гліфосатів — 0,15% «Спартану» на 100 л води/1га;
 3. Додати заплановані пестициди та мікродобрива;
 4. Змішати робочий розчин в баку оприскувача.

 

Використання матеріалів, розміщених на сайті компанії «Агріматіка» дозволяється лише за умов погодження ТОВ “Агріматіка” та прямого посилання на http://agrimatika.com.ua/  або безпосередньо на адресу матеріалу на сайті. У разі відсутності посилання на використані матеріали, для правопорушників передбачається застосування заходів юридичної відповідальності.

Буклет для ознайомлення з продуктом