ПРОСТО. ШВИДКО. СИЛЬНО. НАДІЙНО.

Гранфос, ВГ / Пірімекс, ВГ

заголовок

Гранульований фосфорорганічний ґрунтовий інсектицид для контролю   ґрунтових шкідників із високою ефективністю та довготривалою фумігантною дією. 

 

Діюча речовина

 

 

Хлорпірифос, 100 г/кг

 

 

Хімічна група

 

 

Фосфорорганічні сполуки

 

 

Спосіб дії

 

 

Контактно-кишковий

 

 

Клас токсичності

 

 

Класифікація ВООЗ: II клас (помірно небезпечний)

 

 

Сумісність

 

 

Можливе сумісне застосування, але потрібно зазделегідь перевірити на сумісність

 

 

Тара

 

 

Мішок – 20 кг

 

  • «Гранфос» діє проти ґрунтових шкідників (личинок озимих підгризаючих совок, хрущів, личинок хрущів, дротяників, несправжніх дротяників, личинок кукурудзяного жука та ін).
  • Надійно захищає коріння рослин від пошкодження шкідниками, завдяки довготривалій фумігантній дії.
  • Внаслідок меншого негативного впливу від  шкідників, навіть при значній їх чисельності, підтримує польову схожість культури.

рослкук


Контактна дія відбувається відразу після внесення в ґрунт, зупиняючи переміщення, функціонування, а в подальшому загибель шкідника, внаслідок блокування нервової системи. Шкідник гине ще задовго до того, як добереться до культурної рослини.

Шлункова дія  менш поширена. Це пов’язано із тим, що в більшості випадків шкідник гине ще до потрапляння препарату до шлунку.


  • Дія препарату починається відразу після потрапляння в ґрунт. 
  • Основною перевагою, яка відрізняє «Гранфос» з-поміж інших ґрунтових інсектицидів є те, що препарат є ефективним навіть при мінімальній концентрації в ґрунтовому середовищі, що дає можливість паралізувати шкідника, внаслідок блокування нервової системи (ацетилхоліну).
  • «Гранфос» не є системним препаратом, а проявляє свою дію шляхом контактного і шлункового впливу. В результаті чого, препарат не накопичується в рослині, і в переважній більшості має суто контактний ефект.
  • «Гранфос» має інсектицидні та нематоцидні властивості. 

властивості


Інсектицидна дія:

При контакті зі шкідником, «Гранфос» проявляє нейрон-паралізуючу дію, тим самим  унеможливлюючи рух і подальший процес життєдіяльності. Препарат не є системним, і не накопичується в рослині.шо1


Нематоцидна дія:

«Гранфос» є досить ефективним засобом при боротьбі з ґрунтовими нематодами. За рахунок фумігантної дії, діюча речовина (хлорпірифос) впливає на життєві процеси нематод (ріст та розмноження), а нейрон-паралізуюча дія блокує їх рухову активність. 

шо 2


Пролонгований ефект:

Формула, розмір і структура гранули побудовані так, щоб діюча речовина поступово поширювалась в ґрунті. При врахуванні всіх факторів деградації діючої речовини( рН, засолення, вологість) – піврозпад діючої речовини становить 60-120 днів.

пролонг


Фумігантна дія:

«Гранфос» досить добре зв’язується зі скелетними і капілярними частинами ґрунту. Не рухомий під час промивання. Після застосування препарату, навколо зони внесення на відстані 15-20 см, утворюється захисний бар’єр,  який відлякує і знешкоджує потенційних шкідників.

фум


Не викликає резистентності

«Гранфос» не відноситься до тих препаратів, які після багаторазового застосування втрачають свої властивості. Внаслідок ураження даним ґрунтовим інсектицидом, шкідник не має можливості виробити резистентність до препарату. «Гранфос» — це запорука ефективності системи захисту сільськогосподарських культур.

резист


Універсальна формула:

Структура препарату побудована так, щоб максимально розширити межі ефективної дії на культурі. Навіть через 60-120 днів вторинні продукти речовини також проявляють   токсичну дію на шкідників.

Фітотоксичність:

«Гранфос», згідно з норм та рекомендацій виробника, не має фітотоксичності й негативного впливу на ріст і розвиток культури. На нових сортах рекомендовано перевірити препарат на сумісність.


Ефективність застосування «Гранфос» на посівах кукурудзи (Вінницька обл.)

досліди

Примітка:

         При захисті кукурудзи від ґрунтових шкідників, особливу увагу варто приділити під час початкових фаз росту рослини. Найбільш шкодочинними фітофагами є: совка чорнувата, совка озима, кукурудзяний жук, види справжніх і несправжніх дротяників, личинки хрущів.

вінниця

Рекомендації по застосуванню

 

Культура

 

 

Шкідники

 

Норма витрати,  кг/га

Кукурудза Комплекс ґрунтових шкідників: дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, личинки підгризаючих совок, личинки кукурудзяного жука та ін.

 

3-5

   

Личинки західного кукурудзяного жука (Diabrotica virgifera virgifera)

 

Від 5 кг/га при вражені до 10% площі.Від 12-15 кг/га при тотальному вражені

Практика застосування подібних препаратів в інших країнах:

Культура Шкідники Норма витрати, кг/га
Кукурудза Комплекс ґрунтових шкідників 3-5*
Соняшник Комплекс ґрунтових шкідників 3-5*
Цукровий буряк Комплекс ґрунтових шкідників 3-5*
Соя та бобові Комплекс ґрунтових шкідників 3-5*
Ріпак озимий/ярий Комплекс ґрунтових шкідників 3-5*
Пшениця/ячмінь Комплекс ґрунтових шкідників 3-5*
Картопля Комплекс ґрунтових шкідників 3-5*
Томати та інші овочеві культури Комплекс ґрунтових шкідників 3-5*, 5-10**
Плодово-ягідні насадження Комплекс ґрунтових шкідників 5-10**

* – при внесенні препарату спеціальним аплікатором під час сівби/посадки;

** – при внесенні препарату під передпосівну/посадкову культивацію

Використання матеріалів, розміщених на сайті компанії «Агріматіка» дозволяється лише за умов погодження ТОВ “Агріматіка” та прямого посилання на http://agrimatika.com.ua/  або безпосередньо на адресу матеріалу на сайті. У разі відсутності посилання на використані матеріали, для правопорушників передбачається застосування заходів юридичної відповідальності.