ПРОСТО. ШВИДКО. СИЛЬНО. НАДІЙНО.

Нутрі-Файт Магнум С

Буклет для ознайомлення з продуктом Нутрі Файт

Нутрі-Файт Магнум С®

Багатофункціональне фосфітне добриво, яке підвищує імунітет рослини та забезпечує необхідними елементами живлення в легкодоступній формі.

Рисунок1

 • Запатентована UC-формула; 
 • Гарантована якість урожаю;
 • Високий вміст фосфору (у формі РО3);
 • Швидка дія та ефективність від застосування;
 • Висока селективність і безпечність для рослин;
 • Сумісність з більшістю ЗЗР та мікродобривами; 
 • Підвищення імунітету, життєздатності та стресостійкості

Спеціально розроблена Каліфорнійським університетом формула НУТРІ ФАЙТ МАГНУМ С підтримує стабільність фосфору у вигляді фосфіту під час застосування.

За словами  Керол Ловат – доктора фізіології Каліфорнійського університету – Ріверсайд, яка зробила інноваційні відкриття з унікальною молекулою НУТРІ ФАЙТ МАГНУМ С:

  «Фосфіт — це високореактивний хімікат, який під дією кисню здатний перетворюватись у фосфат, при цьому він втрачає всі свої особливості активного проникнення до рослини. Цій хімічній реакції перешкоджає унікальна формула НУТРІ ФАЙТ МАГНУМ С, чим забезпечує стабільність РО3 в каністрі, і при обробці аж до засвоєння через листя. Завдяки цій стабільності продукту гарантоване до 100% підживлення рослин фосфором, ніж при  інших формуляціх РО3, які пропонуються на ринку».

Ви можете бути впевнені в тому, що ваші рослини будуть отримувати фосфор в повній мірі. А це означає, що  на одиницю використання НУТРІ ФАЙТ МАГНУМ С необхідно застосовувати 5 одиниць будь-якого іншого фосфітного рідкого добрива з такою ж концентрацією фосфору. 

Рисунок2 Рисунок3

Останнім часом все більше зростає інтерес до фосфітів. Фосфіт містить на один радикал кисню (О) менше, ніж фосфат, і це робить його хімічний склад та поведінку  в рослині зовсім іншою. Фосфіти більш розчинні, ніж фосфати, тому поглинання листками і корінням більш ефективне, в результаті – більш високі концентрації можуть бути токсичними для рослин. Фосфіт також здійснює унікальний вплив на метаболізм рослин, він поступає в рослину через коріння та листя і повільно перетворюється в фосфат.

 • Кардинально посилює ріст скелетних коренів.
 • Значно підвищує кількісні та якісні показники с.-г. продукції.
 • Покращує ефективність засвоєння та використання рослиною мікро- та макродобрив.
 • Збільшує кількість додаткових коренів та розмір листкової пластинки.
 • Підвищує вміст хлорофілу, тим самим сприяє більш інтенсивному процесу фотосинтезу.
 • Прискорює відновлення вегетації на ранніх весняних стадіях озимих культур

При застосуванні Нутрі-Файт Магнум С в рослині миттєво активізується вторинний процес обміну речовин, що сприяє швидкому росту та розвитку рослин. При застосуванні Нутрі-Файт Магнум С на коренеплідних рослинах, порівняно з контролем, було зафіксовано збільшення валового збору врожаю на 10-20%. При застосуванні на зернових, врожайність збільшується на 10%, порівняно з контролем.

Рисунок8 Рисунок7

Нутрі-Файт Магнум С дозволяє отримати першокласний  високоякісний продукт. За його застосування, кількісні та якісні показники (цукристість, вміст білку, крохмалю, клейковини, зольних елементів, жирів, вітамінів, фітогормонів), на порядок вищі. Нутрі-Файт Магнум С змінить ваше уявлення про ефективність дії мікродобрив на рослину!

Рисунок9

Рисунок10

Нутрі Файт Магнум С покращує ріст та розвиток кореневої системи абсолютно всіх культур. Кількість скелетних коренів в кілька разів більша, порівняно з контролем. Показники стійкості рослин до патогенів та факторів зовнішнього середовища на порядок кращі при застосуванні Нутрі Файт Магнум С.

Рисунок13 Рисунок14

Рисунок15 Рисунок16

Нутрі-Файт  Магнум С стимулює виробництво шикімової кислоти, яка відповідає за створення незамінних амінокислот (таких як триптофан, тирозин і фенілаланін), структурних полімерів (таких як лігнін), та деяких гормонів і фітоалексинів.

Кумарини, амінокислоти, аденозинтрифосфат, фітогормони, лігніни, феноли, фітоалексини, цитокініни, флаваноїди та ізофлаваноїди не тільки активують ріст культур, але й посилюють стійкість до грибкових та вірусних захворювань,  вони стають більш витривалішими при перепадах температури, тим самим  уповільнюють процес старіння та деградації рослини, даючи їй реалізувати свої генетичні можливості в повному обсязі.

Рисунок17

Рисунок18

Легкодоступний фосфіт «РО3», калій «К2О» та азот «N2», дозволяють рослині активізувати цикл засвоєння, реутилізації та перебігу поживних елементів значно     швидше і краще.

Рисунок19

Нутрі-Файт Магнум С підвищує продуктивність рослин за рахунок посилення ключових біохімічних процесів.

Зокрема, формування клітинної стінки, що забезпечує підвищення стійкості рослин до факторів зовнішнього середовища, а також утворення дубильних речовин і лігніну, які необхідні рослинам.

Нутрі-Файт Магнум С також збільшує виробництво важливих рослинних сполук, включаючи протигрибкові засоби, гормони та     амінокислоти. Ця складна система молекулярної взаємодії покращує міцність і здоров’я рослини, сприяє будівництву сильного внутрішнього щита, від грибкових та вірусних захворювань.

Рисунок21

Рисунок20

Рисунок22 Рисунок23

Використання матеріалів, розміщених на сайті компанії «Агріматіка» дозволяється лише за умов погодження ТОВ “Агріматіка” та прямого посилання на http://agrimatika.com.ua/  або безпосередньо на адресу матеріалу на сайті. У разі відсутності посилання на використані матеріали, для правопорушників передбачається застосування заходів юридичної відповідальності.

Буклет для ознайомлення з продуктом Нутрі Файт