ПРОСТО. ШВИДКО. СИЛЬНО. НАДІЙНО.

Генезис ЦИНК

Сучасна лінія високоефективних добрив для позакореневого підживлення для с\г культур – Генезис ЦИНК.

«Генезис» – це рідкі добрива для позакореневого підживлення у хелатній формі (EDDHSA). Дана формуляція забезпечує швидке та ефективне проникнення всередину рослини за рахунок хелатуючого агенту, який оточує метал. Хелатуючий агент являє собою органічний шар навколо елемента живлення, що дозволяє металу проникнути через восковий наліт в листок. За рахунок органічної оболонки не виникають проблеми фітотоксичності, що є характерним при використанні неорганічних сполук.

«EDDHSA» форма є найбільш ефективною та якісною порівняно із іншими формами хелатів, так як не всі вони мають однакову будову, властивості і не однаково впливають на засвоєння та біологічні процеси всередині рослини. Добрива, на основі «EDDHSA» є найбільш стабільними і забезпечують пролонговану дію, так як їх можна використовувати як на кислих так і на лужних ґрунтах (при рН від 3 до 11), в той час як інші хелатуючі агенти в дуже кислих ґрунтах руйнуються і переходять в розчинні неорганічні солі, а в дуже лужних – в практично нерозчинні гідроксиди.

В склад Генезис ЦИНК входить сірка (SO3) – 6,7%

Ефективна дія:

  • Підвищує врожайність на 5-20%;
  • Збільшує ефективність живлення та загальну продуктивність;
  • Підвищує якість с/г продукції;
  • Підвищує стресостійкість культур за критичних погодних умов (низькі/високі температури);
  • Бере участь у синтезі хлорофілу;
  • Покращує синтез амінокислоти триптофану – (компонент регуляторів росту);
  • Збільшує вміст олії в насінні (соняшник, льон, ріпак)

Норма та кратність застосування:

Культура Період підживлення Норма витрати, л/га Кратність внесення
Кукурудза 3-6 листків 0,5-2,0 1-2 разове внесення
Сорго, просо Початок кущення 0,5-2,0 1-2 разове внесення
Бобові У фазу 3-6 листків 0,5-2,0 1-2 разове внесення

 

Рекомендації та вимоги: «Генезис Цинк» призначений для позакореневого підживлення с/г культур. Оптимальні умови застосування від 5°С до 30°С за умови використання разом із ад’ювантом «Спартан». Повторне застосування в разі необхідності провести не менше ніж через 2 тижні після першого застосування. Сумісний з більшістю засобів захисту рослин.
° 

Використання матеріалів, розміщених на сайті компанії «Агріматіка» дозволяється лише за умов погодження ТОВ “Агріматіка” та прямого посилання на http://agrimatika.com.ua/  або безпосередньо на адресу матеріалу на сайті. У разі відсутності посилання на використані матеріали, для правопорушників передбачається застосування заходів юридичної відповідальності.