ПРОСТО. ШВИДКО. СИЛЬНО. НАДІЙНО.

Генезис МІКС

«Генезис Мікс»  (B-0,2 %; Cu-0,35 %; Fe-3,45 %; Zn- 0,4 %; Mn-0,65 %; Mo-0,05 %) – багатокомпонентне мікродобриво, для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур у хелатній формі (EDDSHA). Дана формуляція забезпечує швидке та ефективне проникнення всередину рослини за рахунок хелатуючого агенту, який оточує метал. Хелатуючий агент являє собою органічний шар навколо елемента живлення, що дозволяє металу проникнути через восковий наліт в листок. За рахунок органічної оболонки не виникають проблеми фітотоксичності, що є характерним при використанні неорганічних сполук.

«EDDHSA» форма є найбільш ефективною та якісною порівняно із іншими формами хелатів, так як не всі вони мають однакову будову, властивості і по-різному впливають на засвоєння та біологічні процеси всередині рослини. Добрива, на основі «EDDHSA» є найбільш стабільними і забезпечують пролонговану дію, так як їх можна використовувати як на кислих так і на лужних грунтах (при рН від 3 до 11), в той час як інші хелатуючі агенти в дуже кислих грунтах руйнуються і переходять в розчинні неорганічні солі, а в дуже лужних – в практично нерозчинні гідроксиди.

Добриво призначене для запобігання та ліквідації проблем, пов’язаних із нестачею елементів живлення. «Генезис Мікс» стимулює ріст і розвиток рослин, та є каталізатором фізіологічних процесів, які відбуваються всередині рослини, підвищує врожайність (кількість та якість продуктивних органів) та стресостійкість культур.

Норма та кратність застосування:

Культура Період підживлення Доза, л/га Кратність внесення
Буряки 4-6 листків 2-4 1-3
Ріпак Розвиток розетки 1-3 1-3
Соняшник 4-6 листків 1-3 1-3
Соя,горох, конюшина та ін 5-8 листків 1-3 1-3
Кукурудза 4-6 листка 1-2 1-3
Картопля Фаза бутонізації 1-3 1-3
Овочі, квіти За висоти від 10 см 2-3 1-3
Ягідні та плодові к-ри Початок цвітіння 2-4 1-3

Рекомендації та вимоги: «Генезис Мікс» призначений для позакореневого підживлення с/г культур. Оптимальні умови  використання від 5°С до 30°С за умови застосування разом із ад’ювантом «Спартан». Повторне застосування в разі необхідності провести не менше ніж через сім днів після першого застосування. Сумісний з більшістю засобів захисту рослин. Багаторазове застосування (до 4 разів), можливе і потрібне в разі висоінтенсивної системи землеробства або при візуальному дефіциті мікроелементів.

Використання матеріалів, розміщених на сайті компанії «Агріматіка» дозволяється лише за умов погодження ТОВ “Агріматіка” та прямого посилання на http://agrimatika.com.ua/  або безпосередньо на адресу матеріалу на сайті. У разі відсутності посилання на використані матеріали, для правопорушників передбачається застосування заходів юридичної відповідальності.