SIMPLY. QUICKLY. STRONGLY. RELIABLY.

About us

(UA) Основна сфера діяльності компанії “АГРІМАТІКА” спрямована на забезпечення сільськогосподарських виробників України усіма необхідними засобами виробництва для сільського господарства.

Головне завдання компанії – бути надійним партнером у налагодженні співпраці провідних світових виробників засобів захисту рослин, насіння та мінеральних добрив з сільськогосподарськими виробниками України, для отримання товаровиробниками продуктів, необхідних для власного виробництва, в оптимальні терміни та за найбільш вигідним для них цінами.

Нашими головними цілями є:

  • формування найбільш прийнятих умов продажу та цінової політики, при високій якості сервісу в супроводі продажу та постачанні засобів виробництва для сільськогосподарських підприємств;
  • допомога в підготовці технологічних карт вирощування сільськогосподарських культур, для планування своєчасного забезпечення поцесів виробництва засобами захисту рослин, насіння та мікродобривами;
  • консультаційний супровід виробників сільськогосподарської продукції для максимально ефективного використання засобів виробництва.

Гарантована якість продукції, від світових лідерів виробників, висококваліфікований супровід клієнтів, найбільш вигідні умови продажу – запорука взаємного успіху нашої співпраці.

History company

(UA) Компанія «Агріматіка» була заснована у 2012 році в м. Києві. Попри невеликий час на ринку,  продукти ТОВ «Агріматіка» були застосовані практично по всій території України.

Компанія є імпортером та постачальником засобів захисту рослин. Всі продукти ТОВ «Агріматіка» є оригінальними, які пройшли державні випробування та реєстрацію в Україні. Із наявних  послуг, є дистрибюція по ряду світових та українських компаній по засобах захисту рослин та агрохімікатів. Займаємося продажом засобів захисту рослин, насіння, посадкового матеріалу, мінеральних добрив, рідких та кристалічних мікродобрив та інше. Надаємо послуги по логістичним операціям, як по Україні так і за її межами.

У високій якості препаратів та послуг ТОВ “Агріматіка” вже пересвідчились ряд як малих компаній, так і великі холдинги – топ латифундисти України.