ПРОСТО. ШВИДКО. СИЛЬНО. НАДІЙНО.

Десикація – надійне рішення для мінімізації втрат врожаю!

     У зв’язку із специфічними погодними умовами, що склалися в цьому році (надмірна кількість опадів), перед збиранням урожаю рекомендується проводити важливий агротехнічний прийом — десикацію, в результаті якого вологість продукції знижується, і як наслідок економляться витрати для її досушування.

     Багаторічна практика показує, що витрати на десикацію рослин будуть меншими порівняно зі збиранням вологого зерна, що в подальшому позбавляє виробника від зайвого клопоту, пов’язаного з потребою термічного досушування, особливо для таких культур як соняшник та кукурудза. Крім того, відпадає потреба мати спеціальне обладнання – зерносушарки, вартість яких надто висока.

     Вона створює умови для рівномірного дозрівання пізньостиглих культур (кукурудзи, соняшнику, сої, ріпаку тощо) на момент їх збирання, забезпечує знищення бур’янів, при цьому втрати врожаю зменшуються на 1-2%. Також збереження врожаю відбувається за рахунок скорочення втрат продукції під час збирання: зменшується висипання насіння соняшнику з кошиків, розтріскування стручків гороху, сої, ріпаку.

     При десикації слід враховувати важливі нюанси, такі як: ефективність діючої речовини  при несприятливих умовах, тому що в дощову погоду вона буде дорівнювати нулю, якість  води для обприскування (вона має бути чистою та нежорсткою), також не допускається стікання робочого розчину з листкової поверхні, що оброблялась препаратом.  

     Тому ми рекомендуємо додавати до робочого розчину багатофункціональний ад’ювант «Спартан». Якщо застосовувати десикант у поєднанні зі «Спартаном», підсихання рослин різко прискорюється (на прикладі десикаціїї кукурудзи): вологість листків під час збирання становить приблизно 17-22% , що без обробки – 60-65%, а найголовніший показник – вологість зерна, завдяки десикації знижується на 4,5-7%, що дає змогу розпочинати збирання на 7-10 діб раніше. «Спартан» усуває ризики й оптимізує процес збирання, оскільки працює по росі та несприятливих погодних умовах, підвищує якість води (усуває проблему жорсткості та pH балансу) та ефективність дії препаратів, забезпечує рівномірне змочування листової поверхні; функція проникнення дозволяє діючій речовині краще засвоюватись через пори та кутикулу, в результаті рослина швидше дозріває за рахунок відтоку вологи з листя та стебла. Враховуючи всі властивості даного ад’юванту, це дозволить Вам зекономити на додаткових витратах на сушіння отриманого врожаю, що потребують інвестицій в устаткування, електроенергії та інших ресурсів.

Використання матеріалів, розміщених на сайті компанії «Агріматіка» дозволяється лише за умов прямого посилання на http://agrimatika.com.ua/  або безпосередньо на адресу матеріалу на сайті. У разі відсутності посилання на використані матеріали, для правопорушників передбачається застосування заходів юридичної відповідальності.